how to develop your own website


Makine Yedek Parça İmalat Sanayi

Firmamız Türkiye’nin en büyük sanayi merkezlerinden biri olan Kocaeli’de 2005 yılında kurulmuştur. Sanayi sektöründe Makine yedek parça imalatı , Makine İmalatı , Taahhüt , Otomasyon ve Proje alanlarında faaliyet gösteren orta ölçekli bir kuruluştur.
Eğitimli , tecrübeli , genç ve takım ruhuyla çalışıp birbirini çok iyi anlayan kadrosuyla güncel teknolojiyi takip eden firmamız müşteri memnuniyetini sağlama doğrultusundaki hassasiyetinin yanı sıra kaliteyi maksimumda maliyeti’de minimumda tutarak İstenen ürünün ve hizmetin doğru ve kaliteli bir şekilde ve zamanında teslimi kendine ilke edinmiştir.
Piyasanın gelişimi ve mevcut şartlar düşünüldüğünde doğal olarak rekabet ortamı sizi diğerlerinden FARKLI OLMAYA yönlendiriyor.Türkiye’deki neredeyse tüm sektörler müşteri seçiciliğini en üst düzeye çekmiştir. Burada öne çıkan firmalar standardın üzerinde hizmet üretme konusunda belli seviyeyi yakalamış yada bu standartları aşmış, farklı konfigürasyonlar üreten firmaları ön plana çıkarmıştır.
Bu bakış açısıyla; SEKA MAKİNE genç ve yetenekli kadrosuyla, güncel teknolojiyi takip eden, yüksek kaliteli ürünlerle projeler yapan, “ZAMANINDA ve DOĞRU ÜRÜN TESLİMİ” prensibiyle çalışan bir firma olup “FARKLILIK” yaratmaya çalışmaktadır.
Tüm çalışmalarınızı yaparken; mevcut yasal mevzuatlara , sevgi ve hoşgörü içersinde , önerilere açık , katılımcı ve, sürekli gelişimde olan, çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutan , işçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevreye ve müşterilerine karşı duyarlı olan, güvenilir firma olma bilinci ile hareket ediyoruz.

Mobirise
Mobirise

Misyonumuz

Makine ve ekipman imalatlarını yaparken eğitimli , tecrübeli , genç , takım ruhuyla çalışan ve birbirini çok iyi anlayan kadrosuyla güncel teknolojiyi takip edip kaliteyi maksimumda maliyeti’de minimumda tutarak İstenen ürünü ve hizmeti doğru ve kaliteli bir şekilde ve zamanında teslim etmektir.

Vizyonumuz

Günden güne gelişen dünyamızda sanayinin bir parçası olmak için değişim ve teknolojinin takipçisi ve uygulayıcısı olmak gerekliliği ile ; kendini ve çalışanlarını sürekli geliştiren , sanayi sektöründe takım ruhuna sahip, sınırsız müşteri memnuniyetini hedefleyen ve çalışma alanında lider olarak sektöre yön veren kuruluş olmak.

Adres 

Sanayi Mahallesi,
Eski Bağdat Caddesi, No:18,
İzmit, Kocaeli, Türkiye


İletişim

Email: info@sekamakina.com.tr
Telefon: +90 262 355 60 53
Fax: +90 262 355 60 54